| Nevroza a întrebat:

Cand stranut ma sageata in cap, in partea dreapta. Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stranuti destul de des poate fi o raceala.

| AlexandrulS a răspuns:

Maxim 2 saptamani...

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Raceala sau sinuzita, du-te la medic.

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Poti sa ai nevoie sa mergi la un doctor, de preferat unul care a terminat facultatea de medicina si profeseaza pe domeniu happy