| MadalinG99 a întrebat:

Sal,am o problema ma doare in partea dreapta a inimi cand respir, stranut sau mai ma doare incet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o carență de săruri: magneziu, zinc, etc.
Mergi la medicul de familei pentru un consult și un E.K.G.
Sănătate!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Ai alergat cumva? ca din cauza asta ar trebui sa te doara.
Daca nu du-te la doctor.

| MadalinG99 explică (pentru OnuOnulică):

Nu, obisnuiesc sa merg cu bcicleta mult chiar si cate 3-4-5 km

| ReusxD a răspuns:

Mergi la medicul de familie si te consulta, noi nu suntem medici sa stim ce ai.