| Xenia16 a întrebat:

De la 7 incepu sa ma doara cam rau in partea dreapta,mai ales cand merg, dar si cand stau in pat.Iar cand tusesc si stranut ma doare ingrozitor.Alte simptome nu am, greata sau altceva. Poate fi apendicita?

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie. Du-te la doctor, nu mai astepta alte simptome.

| LoLiPoP101 a răspuns:

Du-te la medicul de familie si iti spune el exact ce trebuie sa faci!

| Cojolino a răspuns:

Ceea ce tine de sanatate eu unul iti recomand control la doctor, urgente s.a fara sa astepti pareri pe internet! Mai ales ca acuzi dureri nu este normal