| SimonaBubu a întrebat:

Cand vine cineva sa te bata de ce iti tremura picioarele? De nervi sau de frica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant cazuri care fac pipi sau caca de frica

| morfeo a răspuns (pentru mgtow):

Intr-un meci de ufc sau one punch championship era unu care chiar a umplut arena de rahatlaughing

| darrio2007 a răspuns:

De frică. Îi poți trage vreuna mai tare de îl lași lat. Și apoi suporți consecințele.

| romeo78 a răspuns:

Nici de nervi, nici de frică!
Crește andrenalina, pulsul, stimularea mușchilor crește foarte mult, stimularea neuronală este foarte puternică.

| Sofer a răspuns:

De frica și emoție.

| Yuoia a răspuns:

De frica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De emoție ca nu te bate suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De frica

| brokxy a răspuns:

Mie imi tremura mainile nu picioarele lol eu credeam ca am inceput de parkinson laughing laughing

| morfeo a răspuns:

Pentru ca nu stii sa-ti controlezi emotia.

| Reghqen a răspuns:

De frică deoarece nu crezi destul de suficient în potențialele tăle

| S8N a răspuns:

În mare parte, de la stres. Alt factor este faptul că creierul tău anticipă un conflict și îi dă drumul la adrenalină în corp, dar în mare parte de la stres, care poate fi asociat cu frica.