| pastapac a întrebat:

Capusele sar de pe animale pe oameni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| warGamer a răspuns:

Da dar nu toate sunt asa de periculoase cum se spune la televizor doar vor sa te sperie a si nu toate animalele au capuse daca stai in jurul oilor (stiu de la bunici)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Ideea a răspuns:

Nu, daca sunt pe animale stau pe animale. Daca sunt pe oameni, pe oameni stau.

| pastapac explică:

Multumesc mult de raspunsuri :*

| 123branzapute123 a răspuns:

S-ar putea dar daca iti dai cainele cu o solutie anti capuse nu o sa ai probleme

| Hummels a răspuns:

Da

| miky23 a răspuns:

Da

| AleCSa130 a răspuns:

Da pe o vecina de amea a sarit o cumpus de pe o pisica si a plecat la spital.
funda?

| alexiuta a răspuns:

Capusele nu sar de pe animale pe oamnei, de fapt se poate, dar cele mai multe se gasesc la OI.Asa ca, cad pe iarba(scuze de cacofonie)si apoi pe noi big grin