| anonim_4396 a întrebat:

Am citit pe un site de animale ca infuzia de rozmarin proaspat tine puricii si capusele la distanta de animal, ar avea acelasi efect si ceaiul de rozmarin? Sau sa cumpar rozmarin uscat :-s?

8 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Eu zic ca mai bune sunt remediile naturiste decat cele chimice deoarece animalele isi "ling" blana si se pot imbonlavi. Oricum pentru ori ce remediu este bine consultarea unui medic specializat.

| frikk a răspuns:

laughing lasa "naturistele" ca poate sa se irite la piele! stiu prin 2010 era un spray piesă(tare rău de tot) il dadeai si nu aveai treaba tot anul!

| anonim_4396 explică (pentru frikk):

Piesa tare a? smug Si cum se numea?

| frikk a răspuns (pentru anonim_4396):

EXACT asa se numea : NU imi mai aduc AMINTEhee hee am fost la veterinar si am zis sa-mi de-a ceva puternic pentru puricii capuse lalalala
PS: stai linistit(a) ca pana ajung sa linga intai miros laughing si daca nu le miroase placut n-are cum sa linga happy uneori animalele sunt mai destepte ca oamenii love struck

| anonim_4396 explică (pentru frikk):

Nu era exotic?

| frikk a răspuns (pentru anonim_4396):

Naiba mai siie...
scuza-mi curiozitateahee hee dar nu cumva ai tu puricei ii ii i i smug
big grinbig grin

| anonim_4396 explică (pentru frikk):

Ai nu zau laughing? Daia imaginari doar la gandu ca ar putea avea sacu asta de purici poate laughing.