| SingleForOne a întrebat:

Care ar fi efectele dacă mai întâi mănânc o ciocolată, mai târziu o felie de pizza (de exemplu), mai târziu beau și o cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depășești limita de zahăr recomandată. Posibil să ajungi în surplus caloric, depinde de ce mănânci în rest. Să fiu sincer nu e chiar așa mult, adică o singură felie de pizza e chiar puțin laughing Dar desigur oricine știe că nu sunt niște produse sănătoase. Problema intervine când ăsta devine stilul tău de viață.

5 răspunsuri:
| SingleForOne explică:

Toți ca tine primesc ignor, plus raport. De ce m-ai răspunzi? Să-ți vezi de altă treabă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciocolata: 556 calorii
o felie pizza: 300 calorii
un pahar de cola 100 calorii
evident o sa te simti naspa si balonat

| mihaela000ela a răspuns:

Daca o tii tot asa, peste 6 luni, ne intrebi cum poti sa scapi de,, n,, kg!

| lCupidon a răspuns:

Efecte? Se depune grăsime dacă nu faci sport

| NakedWarrior a răspuns:

Cel mai probabil o diaree strasnica de zguduie peretii