| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi inaltimea medie pentru un baiat de 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu exista inaltime medie pentru un baiat de 18 ani, pentru ca toti suntem diferiti,

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Depinde cum se Man infesta organismul ta u.pentru a creste in înălțime fa sporturu precum baschet handbal si întindere multa

| BogdanFRD a răspuns:

| sheicu a răspuns:

150 cmm

| Glazzzen1610 a răspuns:

Vreo 1.75

| missanna a răspuns:

De exemplu fratele meu are 18 ani ca tine si are inaltimea de 1, 75. Dar inaltimea poate varia o poti avea 1, 65 sau 1, 72 etc. Nu te panica ca esti prea înalt sau scund happy happy