| Betty18 a întrebat:

Care ati incercat vreodata cum v-ati provocat voma? sau daca nu ati incercat stiti vreo metoda prin care imi pot provoca varsaturi? pls cat mai multe raspunsuri cu metodebig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Chestia cu degetele pe gat lucreaza. Am o nedumerire, vrei mai multe metode ca sa le incerci pe rand? Sa stii ca o folosire sistematica a vomei provocate iti poate irita esofagul. Ai auzit de cancer esofagian sau de hernie hiatala? Ia citeste putin despre astea si dupa aceea mai vorbim.

| Atotstiutorul a răspuns:

Incearca sa te uiti la Justin bieber!

Răspuns utilizator avertizat
| RainDrop a răspuns:

Ei bine:
1. Manca creta
2. Bagati mana in gat, si scoateo.
3. Uita-te la 2 girls 1 cup

| Adelaide a răspuns:

Pai sti baga doua degete pe gat cand ti-e rau parazitii parca aveau vorba asta

| Unique a răspuns:

Eu tot timpul am probleme cu voma, de exemplu cand calatoresc e de rau.Sau acasa daca mananc ceva si nu imi convine imediat mi se face rau. Dar cand vreau eu sa imi provoc voma ma duc la baie cu capul deasupra toaletei si imi bag degetul pe gat pana imi ating omuletul repet de vreo 2 ori si dupa ce mai bag o data iese tot.Asa este o metoda buna si nu patesti nimic

| virusel a răspuns:

Baga un deget pe gat si gatalaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat niciodata asta dar stiu metoda de a manca un ou stricat si dupa sa bei cola te asigur ca o sa versi o noapte intreaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea apa calda cu sare (nu am incercat dar am auzit de metoda asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc sa incerc