| inspyred a întrebat:

Ati încercat sau stiti pe cineva care a încercat vreo metoda de a-si mari penisul fara glume ast raspunsuri happy

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei cauta printre raspunsurile date in urma cu cateva zile vei gasi mai multe comentarii referitoare la intrebarea ta. Din cate se stie medicina nu a reusit deocamdata sa rezolve aceasta problema. Solutiile, gelurile, pastilele precum si tot felul de "instrumente si instalatii" minune care garanteaza cresteri miraculoase sunt mincinoase fiind adresate unor naivi care sunt dispusi sa arunce mari sume de bani aiurea.

| inspyred explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi tu pari sa ai întrbari pentru totwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru inspyred):

Secretul consta in faptul ca in viata mea am citit mai multe carti decat ti-ai putea inchipui si cel mai important ca au fost din multe domenii.Este la indemana oricui mai ales acum in era internetului.

| Lawliet14 a răspuns:

O s-o intreb pe prietena mea de pastilele alea minune, bine? A zis ca a citit undeva dar de rezultate si posibile reactii adverse nu stie nimic.