| Unbearable a întrebat:

Care dulceata este cea mai saraca in calorii? Nu pomeniti de gutui, va rog! Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DaddySGirl a răspuns:

Cea cu putin sirop(siropul e zaharul topit).Cu cat are mai putin zahar, cu atat are mai putine calorii.

| miki13 a răspuns:

Dulceata de mere.

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Subscriu la ce a spus DaddySGirl. Cu cat mai putin zahar cu atat mai putine calorii.

Eu sunt chiar producator de dulceata si iti pot recomanda ceva:

http://bunicel.ro/produs/magiun-de-prune-cu-nuca-si-menta/