| TheBestForYou a întrebat:

Care e opusul drogurilor? Funda! ps.: Trebe sa reprezint intr-un desen!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Pff...nu stiu cum sa explic da poate te inspira imaginea http://www.newsbucovina.ro/images/2599.jpg na deseneaza si tu ceva de genu...

1 răspuns:
| mikywhiteangel a răspuns:

Cred ca lucrurile care te fac mai sanatos. Cum ar fi fructele, legumele, in general ce e verde si sanatos. Ca o idee, ai putea sa desenezi pe cineva care fumeaza "iarba" si pe altcineva care mananca iarba(verdeturi gen spanac big grin ). Chiar si aerul curat de mare sau de munte poate fi opusul drogurilor.