| Caramelll a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va atasati sau indragostiti de o persoana cu care vorbiti zilnic dar nu v-ati vazut niciodata?

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Da. Acum 4 ani sau ceva de genu vorbeam cu un baiat din alt oras mult pe mess, incat credeam ca eram indragostita de el. Am fost super dezamagita cand nu a vrut sa vina in orasul meu, sa ne vedem. Pasiune trecatoare, eram doar o copila.

| Mangustă a răspuns:

Adica relatie pe net? Da ce facem aici videochat?
Nu. Am fost, sunt si voi fi Forever Alone, vaaaai cat de rau ma simt. straight face

| 1DPinkpOint a răspuns:

Da,dar nu a fost ceva serios, doar o chestie trecatoare.happy

| iuuliia a răspuns:

Nu.