| justanswermyquestionpls a întrebat:

Care este cea mai sănătoasă marcă de iaurt grecesc pe care o pot cumpăra din comerț (Carrefour, Auchan, Lidl, Kaufland etc.)?
Nu-l pot prepara acasă, cum zic multi c-ar fi mai bine și aș dori să știu care e cea mai sănătoasă marca disponibila: Olympus, Covalact etc...
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreaDanci a răspuns:

Muller si Olympus mi se par mie
Mai e si Kolios care e chiar brand grecesc