| andy678 a întrebat:

Care este cel mai bun aparat dentar si cel mai putin vizibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie doctorita mi-a zis ca cel mai bun e ala cu braketi. Celalat care are doar o sarmulita, nu stiu exact cum se cheama, te poate incomoda si poti avea probleme cu vorbitul si in plus nu e la fel de eficient. Poti purta braketi de culoare alba de exemplu si nu sunt chiar asa de vizibili.

5 răspunsuri:
| ancan a răspuns:

Ai putea sa folosesti din acela pentru noapte.
sa'l porti cand stai in casa, cand dormi.nu este necesar sa il porti si la scoala sau in public

| blackcherry a răspuns:

Pai depinde ce problema ai.

| bOse a răspuns:

Cel mai bun aparat dentar este aparatul dentar, aparatele dentare nu sunt pe marci gen : pepsi, coca cola, Nokia, Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat dentar Nokia. Sau braketi.Eu am braketi e bun tare succes dar funda!big grin

| Nucontaza a răspuns:

Chiar exista firme de aprate dentar si unele sunt mai bune si unele mai proaste dar nu stiu exact stiu ca Damon e buna