| Deni_2763 a întrebat:

Ce parere au baietii despre fete cu aparat dentar dar nu din acela ca bety cea urata, unul mai putin vizibil

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. pe bune acum... e ca si cum ai intreba daca ne plac fetele incaltate. aparatul dentar nu este ce parea la inceputuri: un obiect incomod si jenant, aparatul dentar este deja o accesorie. daca esti simpatica fara el vei si mai simpatica cu el. fii fara griji.winking funda

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Am o părere foarte bună, înseamnă că acelor oameni le pasă de ei înșiși și sunt responsabili. Trebuie să avem grijă de dantura noastră, este ca o carte de vizită!
Numai bine!