| pinkk55 a întrebat:

Care este mai bun ODABAN sau MAXIM? ..as vrea sa incerc un astfel de antiperspirant insa nu stiu pe care..am auzit ca ambele sunt eficiente, si am mai auzit ceva si de DRYSOL...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iustin987 a răspuns:

Da adevarat eu folosesc antiperspirante multe dar cel care a dat rezultate bune a fost MAXIM

| PetrUcs a răspuns:

Cel mai bun este Maximult, iti recomand cu incredere sa il folosesti.happy