| Ranveerji a întrebat:

Care este reteta de masca pentru. par cu ulei de ricin ce altceva imi mai trebuie in afara deulei de ricin si spuneti-mi modul de preparare... dau funda+vot plz iti multumesc ff mult pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Intr-un bol pui un ou ulei de ricin, ulei de masline, vitamina A uleioasa si aplici la radacina parului apoi pe toata lungimea lui.Lasi sa actioneze de la jumate de ora pana la o ora(depinde cat vrei tu)dupa care te speli normal pe par.REzultatul? Un par care radiaza de frumusete si sanatate, plus ca iti va creste mai repede si va fi mai puternic firul de par.Bineinteles daca faci masca o data pe saptamana timp de cateva luni:X Eu imi fac masca asta si is mai mult ca multumita.Succes!winking

1 răspuns: