| vis a întrebat:

Care ma ajuta cu o dieta?! Ce as putea exact sa mananc pentru a nu lua in greutate [ Funda ] [ce mancare as putea sa mananc de luni pana duminica ]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiddu_1282 a răspuns:

Pai [doar un sfat]
mananca multe fructe si legume, salate supe [in orice caz happy, nimic prajit ]
si fa sport [jogging, alergare usoara, abdomene, genoflexiuni etc. ] funda? :X

2 răspunsuri:
| kiddu_1282 a răspuns:

Multsumescc! love struck>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simpulu mananci fructe si legum si poti sa mananci s dulciuri dar nu in cantitate mare.sa mananci salate si chestii vegetele big grin