| ioniiiiiM a întrebat:

Cum as putea sa slabesc pana duminica o dieta ceva? va rog fundita!:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce a mers la mine? Faptul ca nu am tinut nici o dietahappy Deci pur si simplu am mancat mai putin cantitativ, mancam cand imi era foame si pur si simplu am ajuns in 2 luni de la 62kg la 57, adica vreo 5kg ( acum m-am cantarit pe stomacu gol ca asa se face) big grin sunt foarte multumita si nu numai eu, si iubitul meu. Cred ca si stresul intr-o dieta ca esti innebunit sa slabesti te face sa nu mai slabesti. Stresul ingrasa. Eu nu am fost deloc stresata, am fost fericita, nu m-am oprit sa mananc ciocolata ( 2 cubulete), inghetata, cartofi prajiti. Vorbesc foarte serios. De exemplu eu ieri am mancat asa: cand m-am trezit 2 cremwursti(ora 9), am iesit afara pentru ca a trebuit sa merg cu iubitul meu undeva si am mers cu bicicleta, cand am venit acasa am mancat un fel de snitel vegetal(ora 12). dupa am manacat cartofi prajiti cu salatzica (ora17), si dupa o inghetata seara. Deci mie nu mi se face foame asta e problema. Si mananc lucruri care sunt bogate in calorii dar nu mananc foarte multe lucruri din alea/ zi.

Acum depinde de organismul fiecaruia.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate pana duminica la anul', ce saracie, vrei sa te imbolnavesti? Sa ai o hrana naturala si cat mai diversa si sa faci miscare suficienta, atunci vei putea avea o greutate normala.

| EUSIATIT a răspuns:

Pana duminica? ooofff greu eu ma chinui de 2 luni si abia am slabit 3 kg. beau ceaiuri. maninc mai mult fara piine. putina miscare. Asa repede nu reusesti mare lucru e miercuri azi. in 3 zile poate citeva sute de gr. dar oricum nu e bine sa slabesti brusc. incearca [pastila cu otet de cidru ] e scumpa dar da rez. nu pot spune daca nu are si reactii adverse [cauta pe net. gesesti sigur] bafta

| claudiea79 a răspuns:

Ceaiuri de slabit natura vit; biovit; antiadipos chinezesc si capsunii fara zahar sau rosii fara piine fara ulei doar cu sare si castravetii; sau un castron de strugurii cind iti este foame. o prietena a slabit 16 kg in jumate de an

| yoysh a răspuns:

*nu mai manca paine
*in loc de dulciuri mananca batoane dinacelea fitness
* nu manca dupa ora 6
Bafta la slabit!