| СЛивка a întrebat:

Care poate fi cauza ca mi-a venit ciclul a doua oara in aceeasi luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe orihappy da nu-i nimic grav

cred ca nu ti s-o reglat inca ciclul

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil, este o dereglare hormonala. Consulta un ginecolog! Succes!

| StarDust a răspuns:

Dereglare. sau ai racit sau cine stie. iti recomand o vizita rapida la doctorul ginecolog...

| cat a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic ginecolog.

| Roxxxxx a răspuns:

Ar putea fi o dereglare hormonala

| petruI a răspuns:

Draga fata, ar trebui sa mergi neaparat la doctor deoarece asa ceva nu e normal asa ca mai bine fugi la doctor acu sau maine foarte de dimineata.