| yonu a întrebat:

Care sapun e mai bun "Dove" sau "Nivea"? nu stiu pe care sa-l folosesc ma ajutati ...care zi se pare mai bun? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Dove in mod clar, are formula aceea hidratanta. Nivea e mai bun la capitolul creme/demachiante/uleiuri etc

19 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Toate sunt la fel, difera eticheta si pretul

| Esperança a răspuns:

De la departare DOVE.

| darrio2007 a răspuns:

Nivea.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca Dove. Este o marca mai buna in general din punct de vedere al multor produse.
O zi buna!

| ioana1704 a răspuns:

Dove e mai bun

| PuFuLeTe a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune!:X difera pretul ca probabil dove e mai scumpp dar nu e cine stie ce fata de niveaa!big grin ambele sunt la fell :*:*FUNDITSAA!happy

| HappyCandy a răspuns:

Le-am incercat pe ambele dar mai mult as spune ca-i dove mai bun,

| albastrualb77 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie, mie de exemplu imi place NIVEA, dar totul depinde de tine.

| Mihaela a răspuns:

Hei. De la Nivea, sincera sa fiu n-am incercat; in schimb folosesc sapun Dove si e foarte bun; Eu am unul care il folosesc pentru fata - iti face fata fina, fina, si altul pentru corp. Are un miros frumos si chiar merita. Eu sunt multumita de el.
Sper ca te-am ajutat si numai bine!

| SangJin a răspuns:

In materie de sapun, eu spun Dove. Miroase frumos si e mai catifelat.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu zic Dove.

Răspuns utilizator avertizat
| smile a răspuns:

Buna! Eu folosesc dove si sunt foarte incantata de rezultate.Bye:*

| mihaela31 a răspuns:

Eu folosesc numai dove.

| KarmaPolice a răspuns:

Personal imi place Dove mult mai mult decat Nivea. Daca cumperi sapun pentru fata, te sfatuiesc sa-ti iei Dove, daca-l iei pentru corp ia-ti nivea (este mai ieftin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com

| monibarbi10 a răspuns:

Sigur Dove.

| JadeMallow a răspuns:

Dove

| iulykutsa a răspuns:

Dove