| Pelican05 a întrebat:

Care sunt cele mai bune absorbante pentru adolescente? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu doar Always folosesc si mi se par cele mai bune raport calitate-pret.

| Anonim47457843 a răspuns:

Eu folosesc absorbantele always şi sunt foarte mulțumită. Sper că te-am ajutat happy