| Pelican05 a întrebat:

Care sunt cele mai bune absorbante pentru adolescente?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Îți recomand un produs natural din bumbac cum sunt cele de la Natracare.

https://www.rangali.ro/natracare-absorbante-bio-tampoane-bio-m11

| Pelican05 explică (pentru GPA):

Cam ce pret au? Nu prea am vazut prin magazine...

| GPA a răspuns (pentru Pelican05):

Nu neapărat în magazine, farmacie sau comandă cu plată rambursabilă.
https://www.rangali.ro/......intima-m11

Sunt "mai speciale", în pagină găsești sute de review-uri despre ce am spus.

9 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Always,dar tot ob-urile sunt cele mai bune.

| Pelican05 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Am 14 ani.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Pelican05):

Nu conteaza. Ob-urile pot fi folosite si de virgine.

| deobiceiinsist a răspuns:

Eu folosesc always

| Pelican05 explică (pentru deobiceiinsist):

Mi se par cam tari... am auzit de bella si descreet. Care sunt mai bune?

| deobiceiinsist a răspuns (pentru Pelican05):

Si discreet sunt foarte bune, eu m-am obișnuit cu always de cand mi-a venit, de asta...

| Larionana a răspuns:

Cele mai bune sunt Always Night. Absorbtia e wow si e mare incat sa nu te patezi
Nu iti recomand OB-urile, deci continua cu ce crezi tu ca e mai bun