| mika2011 a întrebat:

Care sunt cele mai bune absorbante?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| emonika98 a răspuns:

Eu folosesc doar absorbante Always, sunt putin nemultumita ca mai nou sunt ambalate in folie de plastic roz, imi placea mult mai mult cea verde, doar sunt patrioata.
Niciodata in viata mea nu am utilizat cand sangeram tampoane. Consider ca tampoanele violeaza femeia, ii pangaresc trupul ei de nimfa curata, dezvirginand-o.

| Anita20Peace a răspuns:

Always Ultra Fresh.

| mika2011 explică:

Si mie always mi s-a parut cel mai bun, cand purtam evry day ma patam tot timpul.

| KaRa23S a răspuns:

Always intr-adevar

| Smile007 a răspuns:

Eu folosesc Always. Sunt foarte bune.Dar sunt si altele care sunt bune.

| Libelle a răspuns:

Libresse sunt bune...
Always ultra sensitive sunt cele mai bune.

| DouaPuncteD a răspuns:

Bella Rose.

| pcornelia18 a răspuns:

Eu zic ca bella si always chiar daca inca nu mea venit ciclu

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Eu folosesc Discreet neparfumate.Te sfatuiesc sa nu iei absorbante parfume ca te pot irita.Si always sunt bune dar daca esti la inceput poti folosi Discreet pe mine nu ma jeneaza.

| AnastasiaPopovici56 a răspuns:

Foloseam mereu always...acuma am incercat kotex ultra...acestea mi-sau parut mai bune decit always, always au un miros poate putin neplacut dar kotex nu are nici un miros.ti-as recomanda korex ultra

| Alakhaincatty a răspuns (pentru emonika98):

,,nimfa curata'' =]]]?!