| girls_9639 a întrebat:

Ce absorbante credeti ca sunt cele mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| by3nkwtssa a răspuns:

Buna! Eu am 11 ani. cele mai bune absorbante sunt cele Always ti le recomand. daca ai un ciclu abundent ziua folosesti dinalea medii si noaptea de noapte(night ambalaj albastru)sunt fff bune ti le recomand eu din alea folosesc...acum imi dai fundita?batting eyelashesplss

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu folosesc O. B-uri, inca nu m-au dezamagit pana acum. big grin

| fabiola a răspuns:

Alwais!

| Tourniquet a răspuns:

Eu folosesc Always Night si nu m-au dezamagit. Am folosit Always-Ultra, dar vazand ca absorbantul se umplea asa repede am decis sa folosesc Always Night. In timpul noptii, cat si al zilei.batting eyelashes

| εїз a răspuns:

Cred că cele mai bune sunt următoarele :
Discreet şi Always.
Pa, pa

| ...::paffy::... a răspuns:

Alwais

| ♥.Sagemix a răspuns:

Always.hee hee

| Georgiana95 a răspuns:

Bellahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Always Ultra si Bella. De preferat Always in primele zile pentru ca sunt cele mai sigure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport absorbantele deloc jur mai mult ma mainca fundu de la ele jur si folosesc vata are ceva

| IrenneDrt a răspuns:

Cele mai bune sunt alwayswinking

| Anne_1755 a răspuns:

Bella:d

| girls_9639 explică:

Multumesc pentru ajutor

| Dragalasa_Ana_1994 a răspuns:

Always sunt cele mai bune...big grineu am incercat si alte absorbante si nu erau bune de nimic dar always sunt cele cele cele mai bune!