| Crushcrushcrush a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile pentru memorie pentru varsta de 14-15 ani big grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| s4a a răspuns:

Oxigenarea creierului prin activitate in aer liber este mai eficienta decat orice pastila.

| Dash a răspuns:

Memo plus!

| Simpatic a răspuns:

Cea mai buna pastila este cititul (invatatul),nu te complcia cu prostii chimicale, mergi pe naturiste ca sunt mai bune, 500 de grame de cirese pe zi, alta data mananca miezi de seminte neprajite, miez de nuca etc

| balauru213 a răspuns:

MENTAT Herbomineral TONIC CEREBRAL sunt bune pentru varsta asta care o vreiwinking

| Moderator a răspuns:

Legumele, fructele si pestele.