| Eu3281 a întrebat:

Care sunt cele mai importante semne ale unei graviduțe in 3 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Lipsa menstruatiei cel mai important dupa crampe abdominale si urinari dese, schimbarea culorii vaginului si modificarea sanilor.

| ziftode a răspuns:

Lipsa menstruatiei
insa nu stiu ce vrei sa spui cu "graviduțe" e femeie, e minora, e un animal de casa?

| Salontanul a răspuns (pentru ziftode):

Si se diminutiveaza tot. Oare la **** cum ii zic: cacatel sau cacut?

| Stan24 a răspuns:

1 Întârzierea menstruaţiei

2 Greţurile în sarcină

3 Modificarea sânilor

4 Urinare frecventă

5 Crampele

6 Coşuri & acnee

7 Pofte & modificările gustului

8 Schimbarea culorii vaginului

| WarriorXXX a răspuns:

Poti afla raspunsul pe www.doze.buzz