| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai sanatoase fructe din toata lumea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Toate, numai sa fie crescute in gradina si sub supravegherea ta.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Caise, avocado, zmeura, pepene, stafide, rodii si lamai

| yanny`s a răspuns:

"Cele mai sanatoase fructe din toata lumea?" Mai mult de 12 ani pun pariu ca nu ai. Poate ar fi bine sa le incerci pe toate, pana vei gasi "pestisorul de aur" sau.thinking "fructul de aur"thinking

| sudoru54 a răspuns:

Acai berry este foarte bun din multe puncte de vedere, antioxidanti, ajuta la slabit. eu am luat de pe olx.ro si sunt foarte multumit, mi le-a trimis o firma din Cluj, sunt ieftine 93 lei, o cutie pentu 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mango si kiwi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acai si goji berry, fructele care contin cele mai mari cantitati de antioxidante