| Andjj02 a întrebat:

Care sunt costurile unei operații de fimoza?
In cât timp se reface organ și se poate relua viața sexuală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva in jur de 1000 Eu pentru adulti, la copii se poate si trata cu circa 300 Eu prin CAS.

| anonimg a răspuns:

Sunt multe clinici. Cauți pe Google: preț fimoză, și vei găsi mai multe clinici. Poți să suni la mai multe fără nici o jenă.
Sănătate!

| KR0NSTADT a răspuns:

De ce nu întrebi la clinică?

| Andjj02 explică (pentru KR0NSTADT):

Credeam ca găsesc pe cineva care a trecut prin aceasta operație!