| OaieBlonda a întrebat:

Care sunt semnele ca trebuie sa iti vina ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Te dor sanii, te doare spatele, burta

| ElenaSA a răspuns:

Te dor sanii, burta, spatele, capul. Poti sa ai si ameteli.

| drogh a răspuns:

Ai durere de sparte, de burta (in zona de jos), sfarcurile incep sa se intareasca si ai niste stari de ameteala sau greata si nu iti este bine deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țâțele.

| RianaAlexia a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu, nu e chiar la toate fetele la fel. ^_^
Dar in general, apar dureri de burta si de spate, nu ai chef de nimic si in momentul in care te misti, parca iti infinge cineva un cutit in zona acea dintre burta si zona genitala.Inca nu stiu cum e sa ai ciclu, adica nu mi-a venit dar nici nu prea vreau.M-am documentat mult, si stiu tot ce ar trebui stiut sper eu. Daca m-ai ai vreo nelamurire sa ma anunti. happy

| alexuta13pe a răspuns:

Iti spun p mes sa nu vada baieti, da-mi id tau ok?

| OaieBlonda explică (pentru alexuta13pe):

Da-i incolo laughing scrie aici ca nu imi mai merge messul. :/