| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt viciile care te deranjeaza, ai putea scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Eu am un viciu de care nu vreau sa scap: jocurile pe calculator. M-as juca tot timpul.
@liligabi, exista lege privind fumatul in locurile publice, din pacate este deficitara si prost aplicata. Imi plac restaurantele unde au si loc pentru nefumatori (desi consider ca ar fi trebuit sa fie invers).

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am scapat de femei, alcool si tigara iar acum ma simt implinit mai bine.

| BiuL a răspuns:

Coca cola, si nu vreau sa scap de el.

| NonEinstein a răspuns:

Interesantă intrebare, de viciile dăunatoare trebuie sa scapi! Fumatul si baututul fiind cele mai consumate, de ele trebuie sa scapam!

| lulugabi a răspuns:

Cand te duci intr-un restarurant si este si de fumatori. Urasc fumul de tigare. Oamenii care beau, miros a bautura si se imbata. Daca as fi presedinta romaniei as coate bautura si tigarile de pe piata.A si drogurile!

| DuckShooter a răspuns:

Daca prostia poate fi si un viciu. asta e si nu pot scapa de ea