| AsU_2581 a întrebat:

Care v-ati facut si care nu vaccinu? eu unu nubig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Nici nu trebuie sa il faci mai bine morii

| mioara a răspuns:

Nici noi cred ca este o conspiratie populatie multa parerea mea.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu l-am facut ...desi mama mea la facuthappy

| DeMentaa a răspuns:

Eu o sa il fac! la revedere :hcrying
am glumit parinti mei si-l fac

| DeMentaa a răspuns:

Eu nu stiu?

| nosferatu a răspuns:

Nici eu nu l-am facut lasa ca nu mor sunt facut din metal laughing

| scumpikkk a răspuns:

Doamne fereste, eu nu l-am facut si nici nu o sa-l fac
adica sa ma omor cu mana mea?
nu multumesc
bravo pentru alegerea ta

| vykkusor a răspuns:

Nu l-am facut si nici nu-l voi face.imi este bine si asa...pup.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il fac nici sa ma plateasca.