| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna marca de ceai?
Nu ma refer numai la gust, ci la varietatea si calitatea aromelor comercializate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cele mai bune sunt cele pe care le culegi tu; fares, belin, intra pe ceaiuri medicinale si alege

| Captoresque a răspuns:

Twinings, după părerea mea. Eu în fiecare zi îmi fac un ceai cu aromă de măr verde de la Twinings, este foarte bun la gust și este și de calitate.

| SLS a răspuns:

Lipton.

| Stefifanste a răspuns:

Fares