| uirebitpunctro a întrebat:

Fumez de 27 de ani.
De ceva timp ( vreo 10 ani ), am observat ca indiferent ce marca de tigari as fuma toate au cam acelasi gust : un amestec de smoala, balega de cal si pipi de pisica.
Nu am gustat niciodata din cele trei ingrediente susmentionate, dar am imaginatia bogata.

Intrebarea suna in felul urmator:

"Care este la ora actuala marca ce mai fina de tigari din Romania si de ce credeti asta?"

(Cand spun "fina" ma refer la calitatea prelucrarii tutunului si la senzatia de satisfactie oferita amaratului de fumator.)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antiasmaticele.Sint cele mai reusite.