| Ionut025 a întrebat:

Careva care a fost slab si sa ingrasat cu vreun tratament? pastile? vitamine? proteine? orice si imi poate spune si mie pls! as vrea sa ma ingras 5-6 kg si nu reusesc sad help FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Da, verisoara mea a urmat un tratament ( deoarece era nevoiTA ) si s-a ingrasat cateva kg.
Cu timpul te vei ingrasa. Daca fumezi lasa`te de fumat happy. Bafta!

| cr33pygirl a răspuns:

Nu e corect sa spui cuiva sa se ingrase! Mai bine mergi la sala si faci masa musculara.Si te consulti cu antrenoru de acolo!

| msextasy20 a răspuns:

De ce sa te ingrasi? mai bine natural decat prin alte moduri crede-ma