| Ionut025 a întrebat:

Careva care a fost slab si sa ingrasat cu vreun tratament? pastile? vitamine? proteine? orice si imi poate spune si mie pls! as vrea sa ma ingras 5-6 kg si nu reusesc

1 răspuns:
| Pozitivca a răspuns:

Nu cred ca merita ca sa folosesti ceva pastile, mai bine incearca sa maninci mincare sanatoasa, de ce vreai sa te ingras? eu vreau foarte tare sa slabesc si la fel nu reusesc, cel mai bine fii tu asa cum esti naturala nu incerca sa iti strici sanatatea cu pastile, vitamine sau ceva de acest gen.