| aanonimm a întrebat:

(Carmen Bruma)
cum as putea sa am abdomenul mai plat cu exercitii facute acasa? in afara de abdomene.ca d-astea fac aproape in fiecare zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pms a răspuns:

Eu am gasit pe youtube un filmute " 8 minutes abs " sau ceva de genul. Citeam pe net ca tine faza, doar ca trebuie sa faci in fiecare zi programul si sa ai multa rabdare, deoarece rezultatele se vad in timp. Ar fi mers si la mine daca ma tineam de treaba, dupa o luna simteam ca abdomenul mi-e mia tare si pun pariu ca daca as fi continuat as fi scapat de burtica big grin

5 răspunsuri:
| claudiarebecca a răspuns:

Mai... dupa mine intrebarea e dificila. eu daca mananc un pic mai mult decat ard, se depune aproape doar pe burta... dar abdomene am jurat sa nu fac. la mine functioneaza faza cu mancatul mai putin... nu odieta propriu-zis ci doar manac mai putin din toate
tschuss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pana unde ai dedus ca ar sta pe aici Carmen Bruma?
Cauta-i cartea, mi se pare ca a scris una, cumpar-o si lamureste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste si tu in partea dreapta'sus a paginiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ups...scuze.mea culpa...chiar nu observasem!

CarmenBruma
| CarmenBruma a răspuns:

Salut!

Pentru a avea un abdomen plat este importanta dieta in proportie de 75% si exercitiul de tip cardio in proportie de 20%. Restul de 5% reprezinta contributia abdomenelor facute acasa.

Asadar, ai grija ce mananci. Alearga/mergi cu bibicleta/fa aerobic si o sa ai rezultate! happy