| Laura2502 a întrebat:

Cat ar costa aproximativ un control "de rutina" la ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Depinde de cabinet, dar pana in 100 ron.

| Laura2502 explică (pentru nellyneliana):

Pot sa merg singura?(in dec am 16 ani)NU vreau sa merg cu parintii ca apoi isi imagineaza ca cine stie din ce motiv vreau sa merg.

| AndyLavy a răspuns:

Din cate stiu eu da. Atata timp cat nu este vorba despre un avort. un control de rutina il poti face si vfara parinti langa tine. Costa in jur de 100 de lei ( doar consult). te sfatuiesc sa te duci la o clinica privata.