| deea4u a întrebat:

Sunt bune produsele de la colon help sau colon cleanse? si de la ce varsta se pot lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| evilkiss a răspuns:

Sunt bune ia cu incredere impreuna cu un iaurt este mai eficient, in rest citeste prospectul desi se spune ca ar contine numai fibrewinking