supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Cat ati alergat pana acum cel mai mult? In minute

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

15 minute, prin clasa a-8a, fix acum 7 ani, la o proba de rezistenta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cred ca o ora, pe cand eram tanar fecior si mergeam la alergat vara.

Inotul se pune? Ca de inotat, inca pot sa mai inot destul de mult, cu mici pauze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu alerg, eu iau metroul, xdd, rly ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Hehe

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi, perioada emo a trecut. N-o mai readuce la viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da ce-am zis de iti adusesi aminte de asta, nu-ti pare ok metroul sau care-i faza de adusesi aminte de asta? Te simtisi cumva sau? xdd

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

RAWR xD

Presupun ca ai o anumita varsta (18-19, poate chiar 20) si e cam deranjant sa pui peste tot "xdd"; "^^"; "yay". Intr-un cuvant, sa te comporti precum un copil de 13-14 ani.

Nu aveam intentia de a te jigni. Daca nu iti convine ceea ce am scris, poti ramane asa in continuare. Nu depinde de mine sa te schimbi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Din intamplare, te cheama Maria sau Adelina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ba, mie imi place sa scriu asa si mna
ps. nici Maria nici Adelina so shhh

| teo530 a răspuns:

O jumătate de ore cu o pauza de 10 minutelaughing (și nu am alergat foarte repede, puțin să nu obosesclaughinglaughing)