| IulySweet a întrebat:

Cat costa o consultatie la dermatologie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde de medic. De la 40-50 RON si poate ajunge la 100-150 RON daca este prof.dr.

| razvanell a răspuns:

Http://www.romedic.ro/cabinete/Dermatologie_estetica_si_cosmetica_medicala ai aici site cu mai toate cabinetele de dermatologie si nr. de telefon la fiecare-n parte. sper ca te-a ajutat raspunsul meu :P