| Euustiu837353 a întrebat:

Cat costa operatia de hernie inghinala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni la un spital privat sa afli

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca gasesti un chirurg de treaba te interneaza la urgenta si nu te costa decat ciubucurile.

| existential a răspuns:

Te poti programa pentru consult la un chirurg specializat in operatia asta. In felul asta afli pretul si orice detalii ai nevoie sa stii.
Cele mai noi metode sunt pe cale laparoscopica (tep/tapp). Eu cred ca metodele vechi, fara plasa, sunt mai bune (doar ca e mai greu de gasit un specialist in operatiile fara plasa).