| alexfotbalpoli a întrebat:

Cat costa un aparat dentar fix metalic? Am 14 si am primi doi dinti de sus usor despartiti, nu e cine stie ce, dar nu-mi prea place. Va rog sa raspundeti doar cei care se pricep si cei care au avut aparate dentare metalice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonima240 a răspuns:

Depinde de doctorul la care te duci si mai depinde si de cat de daspartiti sunt.winking eu i-am avut strambi si am avut aparat fix si am dat circa 20 de mil. Dar ii aveam strambi rau.