| Cynthia13 a întrebat:

Trebuie sa-mi pun aparat dentar si as dori unul fix care sa nu se vada.Am mai avut anul trecut un aparat dentar mobil care nu mi-a placut deloc deoarece vorbeam stalcit.Care stie cat costa un aparat dentar fix invizibil? Aaa. si stie cineva niste cabinete stomatologice in Bucuresti unde se fac aceste aparate dentare? As prefera cabinetele cu preturi relativ NORMALE nu ale cu 2-3 mii de euro.happy

1 răspuns:
| marina11 a răspuns:

Da...daca o luam dupa preferinte.nu mai ajungi sa-ti pui.am o verisoara care si-a pus in Bucuresti si a dat cam 1 mie de euro doar sus si 1 mie jos.deci 2 mii.si ii invizibil.si da ea si l-a pus la un cabient din Bucuresti la care lucreaza o alta vara de`a mea.