| hot_8687 a întrebat:

Cat costa un control la urologie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Depinde si de oras si depinde daca esti asigurata sau nu! Daca esti asigurata este gratis!

3 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Depinde in ce oras esti! La un cabinet privat in Oradea consultatia costa 50-60 ron sau chiar mai mult, plus analizele, se platesc separat! Daca esti asigurata sau esti studenta pana in 26 de ani, mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere la urolog iar consultatia este gratuita!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Daca esti asigurata nu te costa nimic! Daca nu, preturile oricum variaza.Am vazut (in provincie) la policlinica judeteana 20 ron.

| DenisIonut01 a răspuns:

Servicii Medicale > Clinice > Urologie
Consultaţie profesor/conferenţiar Pret: 200 Lei
Control profesor/conferenţiar Pret: 100 Lei
Consultaţie specialist Pret: 100 Lei
Control specialist Pret: 50 Lei
Interpretare analize urologie Pret: -

Oraş Medici Consultaţii Preţ ron Program
Cluj Napoca

Dr. Stănilă Ovidiu

Medic specialist
Consultaţie 70

Luni, Vineri: 17:30-19:00
Control 35
Focşani

Dr. Buruiana Iulian

Medic specialist
Consultaţie 50
Miercuri: 16:00 -18:00
Control 30
Tecuci

Dr. Bălan Viorel

Medic specialist
Consultaţie 50 Joi: 15:00 - 17:00
Control 30
Bucureşti Vitan

Dr. Georgescu Dragoş

Medic primar
Consultaţie 100 Luni: 17:00-19:00
Control 50
Bucureşti Berceni

Dr. Georgescu Dragoş

Medic primar
Consultaţie 100
Luni: 15:00-17:00

Control 50
Bucureşti Titan

Dr. Stănescu Florin Adrian

Medic specialist
Consultaţie 70

Luni:16:00-20:00

Miercuri:16:00-20:00
Control 35

Sper ca ai inteles ceva big grin