| prizeFTW a întrebat:

Cat costa un control la urologie? Sunt asigurat si sunt elev.Si trebuie trimitere de la med de familie? De ce acte am nevoie la urologie? Doar de buletin?

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ar trebui sa coste, ai nevoie de trimitere de la medicul de familie si de un act de identitate, daca nu ai trebuie sa fii insotit

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de adeverință că ești elev și cartea de identitate, cât și trimitere de la medicul de familie.
Pa, pa.

| comsacodrut a răspuns:

Daca ai trimitere de la medicul de familie nu ar trebui sa coste