| Al33 a întrebat:

Cat de nociv este sa iti albesti dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nociv nu e faptul ca i-ai albit, trebuie sa te gandesti daca metoda de albire a fost nociva.

2 răspunsuri:
| drstomatolog a răspuns:

Cat de mult vrei sa ii albesti?

| Teodora_6780 a răspuns:

Pai daca te duci la stomatolog ii distrugi straight facesa nu faci astastraight faceam vrut si eu dar doctora mi. a zis ca nu este bine! Mai bine ia niste paste de dinti pentru albit, sau freaca dintii cu bicarbonathappy