| InYourMind a întrebat:

Cat de sănătoasă e fideaua aia instant?
Pățești ceva dacă mănânci sa zicem 1-2 pachete pe săptămână?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca orice aliment trecut prin fabrică, este un aliment deficitar lipsit de vitamine, și alte principii alimentare, deci nu este prea sănătos.
Dacă mănânci mâncare hrănitoare în rest, nu sunt mari probleme.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E o mizerie sinistra, daca discutam de alea la 1-2 RON pachetul, dar pana la urma 1-2 pe saptamana nu o sa te omoare...

| GopnikulBogdan a răspuns:

Mai bine îți faci tu acasă pentru că astea din comerț conțin prea multe chimicale.
În loc de legume are potențiatori de gust care mai dau și dependență.

| Tito97 a răspuns:

Bombă de sodiu, carbohidrați rafinați și gluten! Tu ce zici?