| radu999 a întrebat:

Cat de tare doare cand iti faci injectii cu moldamin?! Eu trebuie sa imi fac si din cate am vazut eu, injectiile astea sunt groaznice! Cat este serul 5 sau 10 ml

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Sunt foarte dureroare, majoritatea se si invinitesc de la ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt EXTREM de dureroase,nu vreau sa te sperii,dar asa este.
Incearca sa pacalesti cumva durerea si anume tuseste usor usor cand ti se va face, creierul preia alta senzatie, ca cea de tuse, nu durerea si asa nu vei mai simti durere prea mare, incearca!
Te pup!

| Braunion a răspuns:

Din experienta proprie, foarte rau.

| andrw1929 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt foarte dureroase...
Toate cele bune!

| magdalena94 a răspuns:

Eu am facut acum cativa ani si nu m-au durut foarte tare happy Sper sa fie si la tine la fel.

| dragonulrosu a răspuns:

In branula nu sunt asa de sureroase ca in alte parti